środa, 27 marca 2013

No.

A cóż to za zastój na blogu?
Po raz kolejny przychodzi mi napisać, że brak czasu, że to, że tamto... Ostatnio moje życie jest dosyć intensywne, że tak powiem. Ale "coś" czytam, więc jakieś recenzje się pojawią.
Nie wiem czy to za sprawą przedświątecznego sprzątania czy może Klasowego Jajka, ale zrobiło się u mnie trochę świątecznie. Skoro razem z kolegami i koleżankami już składałam sobie życzenia i wam chciałam je złożyć.
Zatem moi drodzy, życzę wam zdrowych, pogodnych świąt Wielkiej Nocy. Wielu udanych żartów w Prima Aprilis i mokrego Lanego. No i oczywiście, żeby pogoda się nam poprawiła. Mam nadzieję, że w te krótkie święta uda się wam wypocząć w gronie najbliższych. A jeśli obchodzicie zwyczaj obdarowywania się prezentami - oby zając był chojny! Wesołego Jajka!

Ja postaram się coś pisać. Ale jeśli nie ma się nic ciekawego do powiedzenia, chyba lepiej milczeć. :)
Pozdrawiam!
maluchy.pl - obrazek

8 komentarzy:

 1. Wesołych i spokojnych Świąt, bo trzeba przecież kiedyś wypocząć :)
  A jeżeli o wypoczynku mowa, próbuję się zrelaksować, pisząc II część mojego świetnegoxD opowiadania, jednak nic nie mogę z siebie wymusić. Eh, może trochę weny przyjdzie w przerwach pomiędzy robieniem arkuszy maturalnych :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojoj. Dziękuję, a Tobie życzę wiele natchnienia. :)

   Usuń
 2. Ja sam świąt nie obchodzę #PoważnyAteista, ale wszystkim, którzy to robią - wesołych świąt, smacznego jajka, dobrej zabawy w jakimśtam rodzinnym gronie. Wstańcie na wasze rodzinne śniadanie, a ja jakoś o 14 zwlokę się z łóżka i pogram, może napiszę jakiś wiersz, może jakąś recenzję.

  Jeszcze raz wesołych ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. najlepszego! :)

  http://jagodkowy-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz - dziękujemy :)