czwartek, 13 września 2012

...

 Witajcie!
A więc, co u was?
Ja już pomalutku wchodzę w rytm szkolnego życia, przyzwyczajam się do uczenia się i codziennego odrabiania lekcji. Tęsknota do wakacji - będzie już zawsze, jednak teraz odchodzą one w zapomnienie, a zostaje milutkie wspomnienie. :)
Moją pierwsza lekturą są Kamienie na Szaniec. I szczerze mówiąc, niby zaczęłam czytać, ale tak trudno przebrnąć mi przez początek! :(
Podobno książka sama w sobie jest fajna i ogólnie dobra dla młodzieży, ze względu na moralność. Jednak na początku trzeba przejść przez ok.50str. gdzie ciągle czytamy jaki to Kamiński jest super, jaka książka realna i w ogóle cudownaaa. Mam nadzieję, że jak będę miała te 50str. za sobą reszta szybko mi zleci, bo na półeczce czeka i kusi mnie, kupiona przeze mnie już w sierpniu, Agatha Christie (kolejna <3). No cóż, najpierw lektura do szkoły, dopiero potem czyste przyjemności. :)
A wy, macie już jakieś lektury?

Być może, niedługo pojawi się jakaś recenzja filmu, bo na Kamienie na Szaniec chyba będzie trzeba troszkę poczekać. Myślałam o którejś z kolejnych części Paranormal Activity lub komedii romantycznej, na poprawę humoru choćby. Wiele och'ów i ach'ów czytałam o Trzy metry nad niebem, więc to też trzeba będzie obejrzeć.
Jakby tak podsumować wszystko co trzeba, oj to by tego wyszło! Wszystko trzeba, tylko czasu co raz mniej.


Tak na koniec piosenka, którą ostatnio lubię słuchać, bo hmm... pasuje do mojego życia, ot niestety :<4 komentarze:

 1. ,,Kamienie na szaniec" czytałam 3 razy i za każdym razem odkrywałam coś nowego. Fajna jest ta książka;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam tą lekturę. Jest fajna. Ja zaczęłam czytać "Balladynę" Juliusza słowackiego. No to powodzenia przy lekturze ;). Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. `Kamienie na szaniec` to jedna z najlepszych lektur, czyta się ją nawet dobrze wg. mnie. :) Ja mam `Króla Edypa`. Niby krótkie, ale się nie mogę zebrać do czytania.:)

  dominicasinspirations.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz - dziękujemy :)