wtorek, 28 maja 2013

Tyryryry.

Coś nie mam pomysłu na tytuły.
Chyba nigdy czytanie nie szło mi tak wolno. A przynajmniej ostatnio, przez jakiś czas. Jednak przyszedł czas na moją "czytelniczą rekonwalescencję" i wracam do mojego stanu normalności w czytaniu, powiedzmy.
Czytam sobie "Cień Wiatru" po raz drugi (RECENZJA) (jedna z moich pierwszych recenzji na blogu *.*)
Napisałam wtedy: "Teraz marzy mi się przeczytanie Więźnia nieba, dalszego ciągu przygód Daniela Sempere. Mam nadzieję, że mi się uda! :)" No i może się rzeczywiście w końcu uda, gdyż czytam ją po raz kolejny, bo mam w planach zakup tej drugiej części.

Mogę po raz kolejny napisać, że niedługo wakacje?
Powtarzam to jak mantrę. No bo jak tu inaczej się motywować. No dobra, to może napiszę, że niedługo Dzień Dziecka.
"Dzień Dziecka jest dla wszystkich dniem ważnym, bo każdy jest dzieckiem kropka. To jest myśl z przesłaniem i proszę o tym pamiętać." Powiedział mój brat, kiedy zobaczył, że o tym wspomniałam. Prawie jak Paulo Coelho. Maciek pozdrawia. C:
Tak bardzo dorośle kiedy obchodzi się Dzień Kobiet, ale prezentu na Dzień Dziecka też się domaga. Wystarczy czekolada, cokolwiek. Ale tak to już jest. No. Przecież każdy jest dzieckiem.

Wczoraj w szkole, jeden z moich kolegów zapytany o imię naszego prezydenta odpowiedział Stanisław Komorowski. Brawo. No dobra, potem się poprawił. Ale mimo wszystko. Wyrozumiałość wyrozumiałością, pierwszy odruch to śmiech pod nosem, ale to aż boli. Moi drodzy, oto przyszłość naszego narodu!

Chociaż dziś dopiero 28 maja, życzę wszystkim Magdalenom wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszych imienin. Pamiętajcie, że macie cudowne imię. ;)
To chyba na tyle.
Ach nie. Karol piszę o Tobie. Jest sobie taki jeden człowiek, który ma sporo mądrych rzeczy do powiedzenia i nawet założył bloga, ale już na samym początku zapomniał coś na nim napisać. Bierz się do roboty, leniu. Jak już się ruszy i mi pozwoli, to adres poznacie.
Trzymać się i po raz kolejny wybaczyć rzadkie notki!

7 komentarzy:

 1. O! To istnieją dalsze losy Daniela Sempre? Uwielbiam Cień wiatru, a nie wiedziałam, ze jest druga część!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja znowu z czytaniem nie mam problemu, gorzej z zabraniem się do recenzowania - czeka na mnie 12 przeczytanych książek, ale coś klawiaturka mnie nie pociaga gdy ciepło na dworze;) Przez parszywe szczescie (bardzo parszywe) pada teraz deszcz więc powoli się zbieram do przeproszenia z klawiaturką i wordem;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciągle się tu zmienia. :D Ale jest ok, żeby nie było.
  Muszę przyznać, że masz mądrych kolegów w klasie. A no i spóźnione Najlepszego. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mądra z Ciebie dziewczyna, a czytanie zawsze procentuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie to opisałaś i zgadzam się z Tobą <3

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz - dziękujemy :)